Inzercia

    Inzercia uverejňovaná na týchto stránkach je pre členov KCHWS bezplatná.

    Inzeráty ostatných osôb (nečlenov klubu) budú uverejnené za predpokladu že mi bude doručená fotokópia dokladu o zaplatení poplatku 8,- € na účet klubu : 0170115812/0900

    Fotokópie  dokladov o zaplatení zasielajte na adresu : Ing. Ladislav Březina, Brezany 148, 010 04

    Text inzerátu zasielajte taktiež na uvedenú adresu najlepšie však alektronicky na adresu: brezinovi@zoznam.sk. K inzerátu môžete pridať fotografiu, avšak z dôvodov kapacitných len 1 ks ku každému inzerátu.

    Dôležité upozornenie !!!

   Inzeráty, ktoré sa nedotýkajú weimarských stavačov ako aj  inzeráty, ktoré sú v rozpore so Stanovami Klubu chovateľov weimarských stavačov nebudú uverejnené a prípadný poplatok prepadá v prospech tohto klubu.

zadám šteniatka WKS

 

Chovateľská stanica z Margóčovej osady ponúka na predaj šteniatka WKS vrhu A
Matka : Gabie z Mariánskej záhrady :JSS I.c ,FSS I.c ,klubové overenie poľovných vlôh , KV VD
Otec : Davik STEEL CRAZY DOG :JSS I.c ,CACT,R.CACT,FSS I.c ,VP I.c, LSS I.c, PMK (LSS+VP) I.c, VSS I.c, MJK I.c, CACT, MBZ I.c,CACT, MKS II.c, VZ ČR I.c, Weimaraner Field Water (pole-voda) Maďarsko I.c, CACIT,CACT, MKP II.c.
Výstavy : 3xCAJC, R.CAC, 2xCAC, CACIB, BOS, BOB, KV
Odber šteniat bude možný od 21.10.2019.
Budú odčervené, zaočkované, začipované, tetované s očkovacím preukazom platným v EU.
Kontakt:  0910 556 556

 

zadáme šteniatka WKS

 

Chovateľská stanica Grey Friend zadá šteniatka vrhu B- už iba 2 sučky voľné, ktoré sa narodili 19.06.2019 v pomerne 3 baby a 1 chalanisko.Z tohto spojenia očakávame veľmi nádejné pracovné jedince. Budú vhodné ako pre chov tak aj na poľovnícku kynológiu alebo aj ako rodinný spoločník. 
Matkou je sučka Anna Bella Argentum Moravia ( vrh A ) - FSS - I.cena, JSS - I.cena . Bella je pravidelne využívaná v poľovníckej praxi. Je to veľmi aktívna fena veľkého temperamentu a loveckej vášne. Je kľudnej a vyrovnanej povahy a veľký maznáčik. 
Otcom je všestranný pes WorkCh., GCh., MultiCh., MultiCh. Fateful Phoenix od potoka Kačáku -  JSS KCHWS - I.c, KLUBOVÝ víťaz, skúška z vodnej práce - I.c., víťaz skúšok; Havlíčkobrodský pohár - I.c.,  najlepší pes okresu; Pohár KCHWS - I.c., res. CACT, 2. miesto; Memoriál Luďka Hejného - I.c CACT; Memoriál Josefa Venhody - I.c.,  CACT, 2. miesto; nominácia na Memoriál Richarda Knolla. Šampión práce v ČR, Nominačná súťaž MRK III. cena, klubový víťaz v ČR aj na Slovensku. Fénix je takisto pravidelne využívaný v poľovníckej praxi, je to pracant telom i dušou a je veľmi kľudnej povahy.
Odber šteniatok bude možný od 8.augusta. Šteniatka dáme len do dobrých rúk. Všetky šteniatka pôjdu do nových domovov očkované, odčervené, očipované s platným očkovacím preukazom platným v EU. 
Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel: +421 905 923 660 alebo na webe - fb stránka Grey Friend 

 

Fotografia č.1 k inzerátu zadáme šteniatka WKS

zadáme šteniatka WKS

Chovateľská stanica Z Vinohradských polí prijíma objednávky na rezerváciu šteniat z vrhu B.

Matka: Bella Grey tail - JSS 1c, FSS 1c, KV VD

Otec: Jager Des Marais Aux Rose Aux D´ Argent -  JSS 1c., FSS 1c., KV CAC

Od tohoto spojenia očakávame výborné pracovné ako aj výstavné vlastnosti. Odber šteniat bude možný od 8.8.2019. Budú riadne odčervené, zaočkovné a začipované.

Kontakt: Fidler Jiří  0905 490 399